Web Tasarım Firması

Hakkımızda


Tabanway Vale Park turizm hizmetleri profesyonel, valet parking, özel şoför, turizm ve organizasyon hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Tabanway Vale sigorta kapsamında eğitimli personelleri ile profesyonel valet parking  firmalarının eksikliğini giderme hedefi ile yola çıkmıştır.

Tabanway Vale hizmetinin sağladığı en önemli kolaylık bulunduğu tüm noktalarda zaman kaybını ve zahmetini engellemektir. Tabanway Vale hizmetini kullanan müşteriler, otopark içinde park yeri arama, eşya taşıma, ayrıca araç yıkattırma zahmetinden kurtuluyorlar. Araçlar Tabanway Vale görevlileri tarafından teslim fişleri karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Araçlar Tabanway görevlisine teslim edildiği andan tekrar teslim alınıncaya kadar gecen süre içinde her türlü hasar durumuna karşı sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Müşterilerimiz araçlarıyla ziyaret ettikleri yerlerde Tabanway logomuzu gördüklerinde araçlarını konusunda uzman bir gruba teslim ettiklerini hissetmeleri en büyük gurur kaynağımızdır.

Tabanway Vale valet parking, organizasyon hizmetlerinin yanında havaalanı şehir transferleri hizmetlerini kapsayan transfer hizmetleri günlük turları kapsayan özel transfer ve günlük / haftalık / uzun süreli şoför teminini kapsayan özel transfer hizmetleri ve zamanı sınırlı olan kişilere özel araç muayene hizmeti ve özel servis hizmetleri de sunmaktadır. Öncelikli hedefimiz havaalanı geliş ve gidişlerde ve İstanbul trafiğinde yerli ve yabancı misafirlerinize özel konforlu bir ulaşım sağlamaktır.

Tam donanımlı vip van tipi araçlarla ve iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip konusunda eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile 24 saat kesintisiz transfer hizmetleri sunmaktayız.

Vizyonumuz;

İç ve dış müşteri memnuniyetini önde tutmak koşulu ile çalışanı geliştiren, gelişen ve degişen müşteri beklentileri konusunda proaktif yaklaşımı benimseyen, degişime açık sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon kültürünü benimseyen olmaktır.

Değerlerimiz

» Güvenilirlik
» Kalite odaklılık
» Verimlilik
» Sonuç odaklılık
» Müşteri odaklılık
» Dinamizim
» Girişimcilik
» Şeffaflık
» Sosyal sorumluluk

Misyonumuz;

Faliyette bulundugumuz  hizmet söktöründe sundugu tüm hizmelerin  alt yapısını yaygın  hizmet agıyla düzenleyerek güvenli ve sistemli bir ulaşım için sürekli memnunuyeti  sağlamaktır.

Güvenlik - Eğitim

Bünyemizde çalışacak aday şoförler, özel bir danışmanlık firması tarafından eğitim testlerinden gecirildikten sonra firmamıza yönlendirilir. Araçlarınızı teslim ettiğiniz tabanvay  vale  personeli en az lise mezunu deneyimli ve eğitimli görevliler olup tabanvay vale  güvencesi ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Özel şoförlük ve vale parking hizmeti veren tüm personel lerimiz  özel bir sürüş eğitiminden geçirilmektedir.  Ayrıca firmamız tarafından tüm personelimiz her ay özel olarak firma içi eğitime ve müşteri hizmetleri eğitimine alınmaktadırlar.

 Tabanvay Vale  personellerine teslim edilen araçlar teslim alındıktan sonra teslim edilecegi zamana kadar her türlü probleme karşı özel sigorta kapsamındadırlar.

Değerlendirme sistemimiz

1. T.C. vatandaşı olmak
2. Lise veya dengi okul mezunu olmak
3. Tercihen en az bir yabancı dil bilmek
4. Adli sicil kurumlarından ve cumhuriyet savcılıklarından sabıka kaydı olmadıgına dair belge
5. Tam teşekküllü bir hastaneden alınacak  heyet sağlık raporu
6. Kabul edilir fizik ve kondisyona sahip olmak
7. Öğrenme ve öğretme yetenegine sahip olmak
8. Askerlik hizmetini tamamlamış olmak
9. Takım ve meslek ruhuna sahip olmak
10. Her türlü aracı kullana bilmek

Eğitimler

1. Halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri eğitimi
2. Psikoloji ve özel psikolojik hazırlık
3. Önleyici ve geliştirici hizmetler ve firma içi eğitimi ( her türlü yeni model araç teknik bilgisi)
4. Ruh sağlığı ve stresle mücadele
5. İlk yardım
6. Devlet güvenliği ve toplumsal olaylara karşı eğitim
7. Disiplin mevzuatı
8. Tesis koruma teknikleri
9. Özel sürüş teknikleri eğitimi ( Her ay )

FİRMA YÖNETİCİLERİNİN ÖZ GEÇMİŞİ

 Atatürk Havalimanı vale transfer hizmetleri, Hillside City Club Trio, Capitol AVM, Acarkent Coliseum, Anadolu Sağlık Grubu, Dumankaya, Red Bull, Optimum AVM, Kanyon AVM, Olivium AVM, Flyinn AVM, Misstanbul Çarşı, Cevahir AVM, MetroCity AVM, Medical Park Hastaneler grubunda bağlı oldukları işletmelerin yöneticiliğini başarıyla ile üstlenmişlerdir. Tabanway Vale Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük AVM si olan Forum İstanbul, Forum Marmara, Dumankaya, Anadolu Sağlık Grubu projelerinde profesyonel ve sigorta kapsamında valet parking, transfer hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca çeşitli açılış, davet ve organizasyonlarda da proje bazında valet parking turizm hizmetleri ve tanıtım hizmetleri sunmaktadır.

Aracınız Emin Ellerde  | Tabanvay Valet Parking nasıl kullanılır?
Alışveriş Merkezleri, Havaalanları, Residencelar, Oteller, Hastaneler, Üyeli Clupler, Özel Geceler ve Kutlamalar, Fuar ve Kongreler, Gösteri Merkezleri, Tiyatro, Sinema, Kültür Merkezleri, İş Merkezleri, Üniversiteler, Kolejler, Stadyumlar, Konser Alanları, Restaurantlar, Toplu Transferler ve İhtiyacınız Olan Her Yer