Web Tasarım Firması

Oto Yıkama


Hizmetlerimiz

» İç Dış Yıkama
» Aksesuar
» Detaylı Hijyenik İç Temizlik
» Vinil Koruma
» Boya Parlatma ve Koruma Sistemi
» MotTemizleme Ve Koruma Sistemi
» Çizik Giderme
» Kir - Leke Önleme
» Lastik - Jant Bakımı
» Ön Kaput Koruyucu Film
» Renkli Cam Filmi


Aksesuarlar

Tabanway bünyesinde yerli ve yabancı pek çok ürünün yer aldığı standlarımızda aradığınızı bulmanız saniyelerle sınırlıdır. Aracınız Tabanway peronlarında yıkanırken siz, rahat rahat alışverişinizi yapabilirsiniz.

Tabanway´ın oto market standlarında geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sizleri beklemektedir. Aracınızın gereksinimi olan pek çok ürün beğeninize sunulmuştur.


Boya Parlatma ve Koruma Sistemleri

Otomobillerde farklı marka ve özelliklerde boyalar kullanılmaktadır. Kullanılan boyalar otomobil sacının üzerini yüzeysel olarak kaplayarak sacın hava ile temasını kesip oksidasyonu engellemektedir. Yüzeydeki bu boya zaman içerisinde çeşitli etkenlerle yıpranmaktadır. Bu etkenlerin başlıcaları güneşin zararlı UV ışınları, yoldan gelen zift, toz zerrecikleri, asit yağmurları, tuz, hava kirliliği, uçan haşaratların yarattığı kirlilik olarak sayılabilir. Tüm bu etkenler boya yüzeyinin dayanıklılığını, canlılığını ve parlaklığını zamanla ortadan kaldırmaktadır. Boya yüzeyini incelterek mat ve kötü bir görünüm sergilemektedir.

Autowax boya parlatma ve koruma sistemi "yoğun boya temizliği + boya parlatma + boya koruma" sistemlerini içeren üçlü bir kombinasyondur. Bu kombinasyon Autowax laboratuvarlarında üretilen TÜV belgeli ürünlerle araçlarda uzun süreli canlı ve parlak bir görünüm ve koruma altına alınmış bir boya yüzeyi sağlamaktadır.

 

Çizik Giderme

Bu sistemde özel olarak formüle edilmiş Autowax ürünleri kullanılarak, boya yüzeyindeki kılcal çizikler, yüzeyin temizliği ile tamamen giderilir. Boya yüzeyindeki çizikler; araçta mat, silik ve eski bir görünüme sebep olur. Çizik giderme uygulaması araçlara ilk günkü görünümünü ve showroom parlaklığını kazandırır.

 

Detaylı Hijyenik İç Temizlik

Bu sistemde araçların tüm iç hacimleri özel olarak geliştirilmiş Autowax ürünleri ile temizlenir. Kullanılan Autowax ürünleri araç iç mekan malzemelerinin yapısal özelliklerine göre formüle edilmiştir. Sistemde araçların tabandan tavana, bagajdan havalandırma ızgaralarına kadar tüm yüzeylerine işlem yapılır. İşlemler sırasında işçilik uygulamalarına büyük özen gösterilir. Ayrıca özel olarak alet ve aparatlar kullanılır. Bu sistemde araçların iç hacimleri pis koku ve bakteriden arındırılarak hijyenik bir ortam sağlanır.

Temizlenen araçların tüm deri ve vinyl yüzeylerine Autowax antistatik koruma ürünleri, ürünün mantığına uygun olarak uygulanıp zamanla çatlayıp solmaları önlenerek ve orjinallikleri muhafaza edilerek koruma altına alınır. Sistemin uygulandığı araçlar, göz kamaştırıcı bir iç görünüme kavuşur.

 

İç - Dış Yıkama

İç Yıkama : Aracınızın içerisinde temizlenmemiş hiçbir nokta kalmayacak şekilde profesyonel ekipmanlar ve uygun temizleyiciler kullanılarak iç mekan temizliği yapılır.

Dış Yıkama : TABANWAY fırça kullanmadan sadece sünger ile özel formüllü şampuanlar kullanarak aracın dış temizliğini gerçekleştirir. İstediğiniz takdirde ekstra uygulamalar ile daha detaylı bir yıkama da yaptırabilirsiniz.

 

Kir ve Leke Önleme

Kir ve leke önleme "koltuk koruma" sistemi ile otomobillerin koltukları kir ve lekelere karşı koruma altına alınır. Bu sistemde özel Autowax kir ve leke önleyici ürünleri kullanılır. Kullanılan ürünler uzun laboratuvar araştırmaları sonucunda üretilmiş olup, çevre ve insan sağlığına zarar vermediği gibi koltuk kumaşlarında da herhangi bir renk atma, sararıp solmaya sebep olmaz. Ayrıca koltuklar deri ise Autowax deri besleyici ve koruyucu ürünler uygulanarak koruma altına alınır.

 

Lastik - Jant Bakımı

Jant üzerinde birikmiş fren balata tozları, yağ, çevreden kaynaklanan kirlilik vs. gibi olumsuz durumlar TABANWAY´da jant bakımı ürünleriyle giderilir. Kullanılan lastik temizleme ve koruma ürünleri ile de lastiklerdeki tüm kirlilikler ortadan kaldırılır. Lastik içerisine işlemiş olan UV ışınlarının neden olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırılarak, daha esnek ve güzel bir görünüme kavuşturur.

 

MotTemizleme ve Koruma Sistemleri

Araçların motorunun çalışma düzenine etki edecek kir birikmiş yağ tortuları ve oksitlenmelerin temizlenmesi klasik yöntemlerle çok zor, neredeyse imkansızdır. Fakat Autowax motsoğutma sistem temizleyici ürünleriyle araçların motyüzeylerindeki temizlenmesi gereken tüm noktalara ulaşarak derinlemesine bir temizlik sağlar.

Autowax´ın çok özel bir ürünü olan motcilası ile cilalanır. İlk günkü görünüme kavuşarak koruma altına alınır. Bu uygulama ile kirlerin tutunması engellenerek oksidasyon engellenmiş olur. Böylece kalıcı bir temizlik hem de motorun düzenli çalışması sağlanmış olur.

 

Ön Kaput Koruyucu Film

Tamamen şeffaf ve çok dayanıklı olan aracınızın kaputunu taş izlerinden koruyucu ön kaput filmi uzman personel tarafından aracınıza uygulanır.

Renkli Cam Filmi

Kullanılan filmler çizilmeye karşı en dayanıklı filmlerdir.

Orijinal cam görünümünde olan cam filmi, sıcak havalarda yüksek sıcaklıklarda aracın içinin serin kalmasını sağlar. Soğutma maliyetlerini azaltır. Yansımaları azaltır ve görüş konforunu artırır. Araç içindeki kumaş, deri ve vinil aksamların ömrünü uzatır.

» Her arabada olması gereken bir rahatlık düzeyi sunar. Hem estetik hem de fonksiyoneldir.
» Cam kırılmalarında kişisel güvenliği artırır.
» Oto cam filmlerinde bulabileceğiniz en zengin siyah ve en doğru gri rengi sunarken, filmlerin isteğe göre uygulanan açık, orta ve koyu tonları vardır.
» %99 UV koruması ve güneş ısısının %66´sını bloklama görevi görür.

 

Venil Koruma

Otomobilinizin kabin kısmına uygulanan koruyucu sistemdir. Kumaş yüzeylerin kir ve leke tutmasını, deri yüzeylerin kuruyup çatlamasını, vinil ve plastik aksamların kılcal darmarları arasına toz dolmasını engeller, UV. koruma özelliği vardır.

 

Aracınız Emin Ellerde  | Tabanvay Valet Parking nasıl kullanılır?
Alışveriş Merkezleri, Havaalanları, Residencelar, Oteller, Hastaneler, Üyeli Clupler, Özel Geceler ve Kutlamalar, Fuar ve Kongreler, Gösteri Merkezleri, Tiyatro, Sinema, Kültür Merkezleri, İş Merkezleri, Üniversiteler, Kolejler, Stadyumlar, Konser Alanları, Restaurantlar, Toplu Transferler ve İhtiyacınız Olan Her Yer